o stronie

„Jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów”. Kierując się nim zapraszam do szukania na tej stronie inspiracji, można tu znaleźć kilka tysięcy zdjęć aranżacji łazienek, kilkudziesięciu wybranych producentów w jednym miejscu. Posegregowałem je według trzech podstawowych moim zdaniem grup produktów:

Płytki łazienkowe : okładziny ceramiczne (płytki ceramiczne, albo płytki łazienkowe czyli flizy, kafle, glazura, terakota, gresy – według indywidualnego upodobania do nazewnictwa)
Baterie łazienkowe : urządzenia które podają wodę (baterie łazienkowe, armatur sanitarna, krany, zawory, prysznice, panele prysznicowe)
Ceramika łazienkowa : urządzenia które tę wodę zbierają i (ceramika łazienkowa, umywalki, miski ustępowe, wanny, kabiny prysznicowe)
Ten fotoblog o łazienkach to katalog aranżacji wyposażenia łazienek, przydatny w pracy i poszukiwaniu inspiracji. Stworzyłem go po to żeby mieć w jednym miejscu wszystkie potrzebne w codziennej pracy zdjęcia aranżacji. Bez stert katalogów, marnowania papieru, niekończącej się listy ulubionych linków w przeglądarce. Skupiłem się na katalogowaniu, zamieszczaniu ciekawych informacji prasowych, video prezentacji i łazienkowych ciekawostek.
Wszystko pod ręką. Tysiące łazienek w jednym miejscu. Łazienka koło Łazienki.

Życzę miłego przeglądania 🙂

Marek Dobosz

mobile: +48 600 019 160
e-mail: biuro@lazienki.pl

 

 

O Firmie Grast & MTB

Grast & MTB: od trzydziestu lat specjalizuje się w dostarczaniu klientom najlepszych instalacyjnych rozwiązań do łazienki i całego domu. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem wyrobów znanych i sprawdzonych producentów. Oferujemy bogaty wybór wyposażenia łazienek i płytek ceramicznych. Proponujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie wyposażenia łazienek oraz instalacji  centralnego ogrzewania, kotłowni, sieci wodociągowych i kanalizacyjnych. Nasza oferta handlowa obejmuje ponad 40 tysięcy produktów.

Zaopatrujemy klientów detalicznych, sklepy, hurtownie, firmy instalacyjne i budowlane oraz serwisantów z terenów województwa mazowieckiego i ościennych. Ponadto, wykonujemy usługi projektowania łazienki oraz doradztwa technicznego, usługi transportowe i serwisowe.

Codziennie, nasz zespół specjalistów, doradców technicznych i handlowych, poprzez profesjonalną obsługę dba o to aby każdy z Klientów czuł satysfakcję ze współpracy z Grast & MTB.