Armatura do łazienki

Armatura Łazienkowa – urządzenia które podadzą Ci wodę, tam gdzie jej potrzebujesz, w sposób najlepszy do jej wykorzystania, zachwycając nie tylko technologią ale i piękną formą. Tutaj znajdziesz baterie umywalkowe, baterie bidetowe, baterie wannowe i prysznicowe. Armatury podtynkowe, systemy natryskowe i spłukujące. Baterie łazienkowe to kluczowy element każdej łazienki – one określają styl i sposób w jaki woda dotrze do użytkownika. Do baterii możesz także dobrać odpowiednie Akcesoria Łazienkowe: idealne dodatki do świeżo skomponowanej łazienki. Uchwyty i wieszaki na ręczniki, papier toaletowy, wieszaki na szlafrok, szczotki toaletowe, lustra i kinkiety i półki. Akcesoria nadadzą ostateczny szlif w Twojej łazience i sprawią że jej obsługa będzie wyjątkowo komfortowa.

 

Armatura Villeroy & BochArmatura Villeroy & Boch to markowe baterie i systemy prysznicowe do łazienki od producenta którego historia sięga 1748 roku. Villeroy & Boch tworzy wysokiej jakości produkty, których wygląd niezmiennie zachwyca odbiorców na całym świecie od prawie 270 lat. Strategia firmy jest znana na całym świecie jako „ House of Villeroy & Boch”, co oznacza że firma dostarcza produkty do całego domu, począwszy od ceramiki sanitarnej, baterii łazienkowych, mebli, produktów kuchennych, płytek ceramicznych, aż po porcelanę stołową i sztućce. Produkty te zawsze tworzone są z myślą o bardzo wysokiej funkcjonalności i jakości, które są łączone z oryginalną stylistyką.
Armatura DornbrachtDornbracht, to renomowany producent wyposażenia łazienek, celebrujący niedawno swoje sześćdziesięciolecie. Firma od samego początku wyznaczała nowe kierunki w projektowaniu. Wprowadzone w latach pięćdziesiątych do sprzedaży, ekskluzywne armatury i wyposażenie w krótkim okresie zdobyły światowe uznanie, a wykorzystanie w projektowaniu wysokiej klasy wzornictwa wyznaczyło wtedy nowy segment na rynku. Firma zawsze dokładała wszelkich starań, aby odnajdywać nowe rozwiązania i stwarzać łazienki wolne od ich architektonicznych ograniczeń.
Armatura AXORAxor to ekskluzywna marka firmy Hansgrohe SE, która z sukcesem realizuje ideę “Designer Visions for Your Bathroom”. Wiodący projektanci i architekci realizują we współpracy z marką Axor swoje wizje łazienki idealnej. Axor oferuje kilkanaście unikalnych rozwiązań i możliwość personalizowania własnej łazienki na najwyższym estetycznym i technologicznym poziomie. Kolekcje marki Axor były tworzone m.in. przez Phoenix Design, Philippe Starcka, Antonio Citterio, Jean-Marie Massaud, Patricie Urquiole oraz Ronana i Erwana Bouroullec. Wszyscy oni mają swój wkład w ewolucję przestrzeni łazienkowej ostatnich 20 lat. Szefem marki Axor jest Philippe Grohe.
Armatura HansgroheHansgrohe to markowa armatura do łazienki: baterie łazienkowe, systemy prysznicowe i wellness. Hansgrohe w swojej działalności hołduje takim hasłom jak: technologia, wzornictwo stylistów, przestrzeganie ochrony środowiska naturalnego – na początku XXI wieku te hasła stały się oczywiste. Przedsiębiorstwo Hansgrohe działające od roku 1901, przyczyniło się do urzeczywistnienia tych pojęć. Jest bowiem wynalazcą i producentem najwyższej jakości armatury sanitarnej do łazienek i kuchni, których renomę poznano na całym świecie. Styliści z najlepszych studiów projektowych opracowali dla marki Hansgrohe znakomite wzory baterii i akcesoriów łazienkowych, które podobają się nie tylko specjalistom od wzornictwa, lecz wszystkim, którzy mają z nimi do czynienia na co dzień.
GrohePrzedsiębiorstwo Friedrich GROHE to jeden z największych na świecie, renomowanych dostawców oferujących armaturę sanitarną i akcesoria łazienkowe. Głównym celem powstałej prawie 100 lat temu firmy jest dostarczanie armatury o niebanalnych kształtach, baterii łazienkowych doskonałej jakości, produkowanych przy użyciu najnowocześniejszych technologiii, ze szczególnym naciskiem na higienę i dbałość o środowisko. Od najprostszej złączki, przez baterie łazienkowe, po rozbudowane systemy zarządzania wodą, GROHE zawsze oferuje dokładnie to czego potrzebuje odbiorca.
Armatura RocaKoncern Roca jest największym na świecie producentem wyposażenia łazienek pod względem ilości wytworzonej ceramiki łazienkowej. Łazienka Roca to przede wszystkim ceramika sanitarna do łazienki i meble łazienkowe a także armatura sanitarna, wanny stalowe i akrylowe oraz akcesoria łazienkowe. Produkty te eksportowane są do ponad 80 krajów, gdzie od lat są synonimem wysokiej jakości, funkcjonalności i nowoczesnego wzornictwa. Roca koncentruje się w swej działalności na tworzeniu oryginalnych i interesujących linii wzorniczych poszczególnych grup produktów, a także proponowaniu spójnych aranżacji łazienek, w których ceramika sanitarna, baterie, wanna, dodatki i meble tworzą spójność stylistyczną i kolorystyczną.
Armatura FerroFerro to obena na rynku od ponad 22 lat polska firma produkująca szeroką gamę produktów do domu i ogrodu. Od baterii łazienkowych, zestawów natryskowych, termostatów prysznicowych, brodzików, zlewozmywaków, poprzez armaturę grzewczą aż po praktyczne produkty niezbędne przy pielęgnacji ogrodów.
Grupa Armatura KrakówArmatura Kraków to największy i najdłużej działający polski producent armatury łazienkowej, którego głowne produkty to baterie łazienkowe, baterie kuchenne, zawory, grzejniki c.o. i łazienkowe. Dzięki kontrolowaniu pełnego cyklu produkcji baterii – od projektu,przez odlew i obróbkę, aż po montaż i kontrolę – Armatura elastycznie reaguje na potrzeby rynku i dostarcza odbiorcom baterie łazienkowe i kuchenne optymalnie dostosowane do ich potrzeb. Łazienkowa oferta Armatury Kraków to kilkaset produktów – baterii umywalkowych, baterii prysznicowych, bidetowych i wannowych; to nowoczesne i funkcjonalne zestawy prysznicowe, a także zawory i odpływy. Od 2015 roku w Grupa Armatura pozyskałą kolejną polską markę – Aquaform – znanego producenta kabin prysznicowych.
Armatura TresTRES GRIFERÍA to rodzinna firma, posiadająca ponad 40 lat doświadczenia, zajmująca się integralną produkcją baterii najwyższej jakości, zarówno łazienkowych, jak ikuchennych, paneli z hydromasażem, brodzików natryskowych i akcesoriów łazienkowych oraz ich komercjalizacją. Wraz ze swoimi filiami w Niemczech, Polsce i Portugalii oraz główną fabryką o powierzchni ponad 30 000 m2 znajdującą się w Valliranie (Barcelona), gdzie produkuje się ponad 3000 modeli baterii, jest to jedna z najważniejszych firm na rynku europejskim, stawiająca sobie za cel najwyższy poziom usług, jakość oraz dobrą cenę.
Armatura Kludi
Armatura Hansa
Armatura Kohler