Łazienki KALDEWEI: NEXSYS – pierwsza emaliowana powierzchnia prysznicowa z odpływem liniowym

W marcu tego roku, na największych branżowych targach ISH Kaldewei zaprezentował profesjonalnej publiczności szeroki wachlarz możliwości aranżacji łazienki w oparciu o innowacyjną emaliowaną powierzchnię prysznicową Nexsys z dekoracyjną osłoną odpływu liniowego.

Nowoczesne rozwiązanie kąpielowe Nexsys dostępne jest w 17 kolorach, 20 rozmiarach wraz z 3 rodzajami wykończenia. Architekci oraz inwestorzy mają ponadto do wyboru 5 wariantów kolorystycznych dekoracyjnej osłony odpływu – w tym wyjątkową w kolorze błyszczącego złota dla prawdziwych indywidualistów. „Ogromnie cieszą nas otrzymane wyróżnienia i tytuły “– mówi Arndt Papenfuß, Dyrektor ds. Marketingu Kaldewei. I dodaje: „dzięki nowym nagrodom Nexsys ma już podwójne złoto i dzięki temu idealnie pasuje do określenia ,,design w najlepszym wydaniu”. Szczególnie efektownie prezentują się modele w ciemnych barwach kolekcji Kaldewei Coordinated Colours, np. w kolorze czarnym lava matowym, czy brązowym woodberry matowym w zestawieniu z błyszczącą osłoną odpływu w kolorze złota.

Wszechstronny tak jak przystoi zwycięzcy
Kaldewei Nexsys łączy w sobie to co najlepsze z dwóch światów – wszystkie zalety emaliowanej powierzchni prysznicowej z nowoczesnym designem odpływu liniowego. Instalowana bezprogowo w płaszczyźnie podłogi powierzchnia prysznicowa Nexsys dzięki dostępnym w ofercie kolorom sanitarnym oraz naturalnym matowym barwom z kolekcji Kaldewei Coordinated Colours harmonijnie współgra z kolorystyką płytek podłogowych. Duże wymiary modelu Nexsys idealnie komponują się z podłogą łazienki wykonaną z płytek w pożądanym przez inwestorów formacie XXL. W takim połączeniu, zacierają się granice, powierzchnia prysznicowa optycznie przypomina płytkę i odwrotnie, dlatego na pierwszy rzut oka trudno rozpoznać funkcje, jakie pełnią w łazience poszczególne elementy aranżacji.

Kaldewei Nexsys – pierwsza emaliowana powierzchnia prysznicowa z odpływem liniowym – na początku tego roku, niemal równocześnie otrzymał trzy prestiżowe nagrody za wyjątkowy design oraz innowacyjne rozwiązania techniczne. Oprócz dwóch tytułów „ICONIC AWARDS“ zdobytych w ubiegłym roku, niemiecki producent może teraz poszczycić się kolejnymi: „GOOD DESIGN Award 2018“, „iF DESIGN AWARD 2019“ oraz „German Design Award 2019“.

źródło: www.kaldewei.pl