Łazienki KOŁO: Kabiny prysznicowe GEO

Kabina prysznicowa KOŁO GEO to idealne rozwiązanie dla miłośników nowoczesnego designu, lecz także osób, które w wyposażeniu łazienki cenią produkty wysokiej jakości. Konstrukcja kabiny zapewnia maksymalną swobodę i komfort w każdej łazience, niezależnie od ilości dostępnego miejsca. Uniwersalne drzwi pasują w każdym ułożeniu – można je zamontować po lewej stronie, po prawej, a nawet odwrócić.

Kolejne innowacyjne rozwiązanie to uchwyt do otwierania drzwi, umieszczony w profilu, dzięki czemu szklane ściany kabiny pozostają gładkie i przejrzyste na całej powierzchni. Kabinę łatwo jest utrzymać w czystości, ponieważ brak wystających elementów, jak uchwyt czy jego zamocowanie, znacznie ułatwia czyszczenie. Dodatkową zaletą takiego uchwytu jest usztywnienie konstrukcji kabiny. Drzwi nie chwieją się, a ich krawędź, najbardziej podatna na uszkodzenia, jest zarazem najlepiej chroniona. Dzięki umieszczeniu nieruchomej, pojedynczej tafli szkła wewnątrz profilu, kabina pozbawiona jest nieestetycznych mocowań. To rozwiązanie ułatwia czyszczenie kabiny, a także nadaje jej elegancki i minimalistyczny wygląd.

Warto również zwrócić uwagę na podwójne rolki do przesuwania drzwi. Ich przemyślana konstrukcja sprawia, że drzwi kabiny otwierają się i zamykają cicho i płynnie.


Kabina KOŁO GEO pokryta jest unikalną powłoką Reflex KOŁO, która powoduje, że woda spływa gładko, a powierzchnia kabiny pozostaje odporna na osady i zanieczyszczenia. Po pielęgnacji powłoki wystarczy delikatna ściereczka lub gąbka. Dość męczącego szorowania!
Funkcjonalność jest niezwykle ważna, ale liczy się także styl i elastyczność. Kabina prysznicowa KOŁO GEO dostępna jest w wersji prostokątnej oraz półokrągłej, można też zdecydować się na wariant do montażu we wnęce lub do kompletowania ze ścianką boczną – drzwi Pivot lub drzwi Bifold. Kabinę można również wyposażyć w 2-elementowe drzwi przesuwne. Wybór jest naprawdę szeroki, a rezultat – zawsze imponujący.

Nowoczesny design, innowacyjne rozwiązania i doskonała jakość kolekcji KOŁO GEO pozwalają uzyskać wymarzony efekt w każdej łazience i gwarantują, że każda kąpiel będzie prawdziwą chwilą relaksu… W dobrym stylu!

źródło: www.kolo.com.pl