Łazienki ROCA: Brodziki IGNIS

W ostatnim czasie Roca Polska wprowadziła do oferty najnowszą kolekcję brodzików Ignis. Charakteryzuje się ona nowoczesną stylizacją inspirowaną naturalnym kamieniem. Brodziki zostały wykonane z wyjątkowego materiału Stonex® i są dostępne w odcieniach bieli i szarości. Są utrapłaskie i posiadają naturalną strukturę szlachetnego łupka, a przy tym sprawiają wrażenie ciepła w dotyku, idealnie wpisując się w potrzeby poszukujących najnowszych trendów wyposażenia łazienki.

Wzór inspirowany naturalnym kamieniem

Miły i ciepły w dotyku nawiązujący do naturalnej struktury łupka, idealnie wpasuje się w przestrzeń kąpielową. Dodatkowo struktura kamienia zapewnia bezpieczeństwo, ponieważ posiada wysoką klasę antypoślizgowości B (zgodnie z normą DIN 51097).

Wiele nowych możliwości aranżacji

Brodzik Ignis może być montowany na kilka sposobów: może być położony na posadzce, częściowo wpuszczony w posadzkę i całkowicie wpuszczony w posadzkę. Stanowi idealne rozwiązanie dla osób z ograniczeniami ruchowymi. Dostępny jest w trzech kolorach: białym, szarym cemencie i szarym łupku i dostępny jest w dziewięciu rozmiarach. To pozwala na stworzenie komfortowej indywidualnej przestrzeni. Idealnie komponuje się ze ścianką prysznicową Metropolis i baterią Loft.

Płaski syfon o wysokiej przepustowości

Brodzik dostępny w zestawie wraz z płaskim syfonem, który cechuje się wysoką przepustowością wody. Dzięki temu można stworzyć strefę kąpieli nawet z największymi deszczowniami, bo woda zostanie odprowadzona. Estetyczna stalowa osłona syfonu oferowana jest w kolorze brodzika.

źróło: www.roca.pl