Piaskowiec i monstery – dwa trendy w aranżacji łazienki wg Ceramiki Tubądzin

Jednym z najpopularniejszych trendów ostatnich miesięcy w aranżacji wnętrz jest wprowadzanie do przestrzeni mieszkalnej nietuzinkowych roślin takich jak monstery czy oplątwy. Ich nasycone barwy oraz różnorodne kształty ożywiają każde miejsce oraz wprowadzają spokojny klimat. Świetnie odnajdują się one w towarzystwie neutralnego tła. Taki sposób aranżacji przestrzeni z użyciem kolekcji Massa marki Monolith przedstawia Ceramika Tubądzin.

Massa jest włoskim miastem znajdującym się w przepięknej Toskanii. Razem z niedaleką Carrarą tworzą słynne na całym świecie zagłębie kamieniarskie. To właśnie świat kamienia zainspirował twórców nowych kolekcji marki Monolith. W ten właśnie sposób powstała Massa, która nawiązuje do piaskowca.

Płyty Massa, ze względu na swoją kolorystykę, stanowią idealne tło dla charakterystycznych dodatków. Jasna barwa piaskowca bardzo dobrze komponuje się z roślinami o wyrazistym, pełnym kolorze pozwalając na wyeksponowanie ich feerii barw. Również elementy połyskujące jak lustra czy żyrandol będą bardzo dobrze wyglądać z matowymi płytami.

Kolekcja Massa doskonale odnajduje się w świecie, w którym rośliny pełnią ważną rolę podczas aranżowania wnętrz. Znajdują się w niej gresowe płyty w wielu rozmiarach – od 60 x 60 cm, przez 80 x 80 cm, a kończąc na 120 x 240 cm. Tak szerokie spektrum wielkości płyt pozwala na zaprojektowanie wnętrza w dowolny sposób.

Więcej informacji o kolekcji Massa na http://www.tubadzin.pl/monolith/

źródło: www.tubadzin.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.