Inteligentne łazienki od ORAS

Cyfryzacja i najnowsze rozwiązania techniczne docierają do domów w postaci nowych funkcji i aplikacji ułatwiających pracę zawodową. Wykorzystanie najnowocześniejszych rozwiązań zawsze leżało u podstaw działalności Oras — sterowane elektronicznie baterie bezdotykowe są jednymi z naszych najlepszych produktów od ponad 30 lat.

W domach szybko wdrażane są nowe rodzaje inteligentnych, cyfrowych zastosowań, które ułatwią obsługę i utrzymanie zaawansowanych technologicznie urządzeń w domu. Woda również stanowi element przyszłych inteligentnych domów.

Nowa era armatury sanitarnej — baterii i natrysków — już nadeszła. Na przykład, baterie bezdotykowe umożliwiają zmniejszenie o połowę zużycia wody w gospodarstwach domowych i przestrzeni publicznej przy jednoczesnym osiągnięciu wyższego poziomu higieny i komfortu obsługi.

„W przyszłości cyfryzacja wpłynie również na pracę zawodowych instalatorów, ponieważ produkty będą zawierać więcej układów elektronicznych — na przykład działanie i konserwacja baterii i natrysków może być kontrolowane przez inteligentne aplikacje i telefony” mówi Janne Rautavuori, dyrektor ds. technologii w Oras.

Wykorzystanie różnych aplikacji i filmów wspomagających montaż i projektowanie jest coraz powszechniejsze w pracy profesjonalistów. Przykładem tego jest nowa aplikacja Grupy Oras opracowana do użytku profesjonalnego. Łączność bezprzewodowa Bluetooth umożliwia zdalne zarządzanie i obsługę elektronicznie sterowanych baterii Oras.

„Nowa aplikacja umożliwia monitorowanie zużycia wody, żywotności baterii oraz liczby cykli automatycznego płukania. Pozwala również znacznie ograniczyć czas poświęcany na zmianę ustawień baterii,” dodaje Rautavuori.

Ponadto, wspomniana nowa aplikacja B2B ułatwia i przyspiesza sprawozdawczość w zakresie utrzymania. Dzięki wbudowanej odpowiedniej funkcji, informacje o produkcie i ustawienia baterii, można wysyłać bezpośrednio wiadomością email.

„Nowa aplikacja jest naturalnym elementem marki Oras stanowiącym pierwszy krok w kierunku nowych typów aplikacji na urządzenia przenośne i zaawansowanych funkcji dla różnych grup docelowych.”

źródło: www.oras.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.