Toaleta myjąca Grohe SENSIA® ARENA – zupełnie nowy wymiar łazienkowej higieny

Wystarczy, że raz odkryjesz zalety toalety myjącej GROHE Sensia® Arena, a korzystanie z tradycyjnej toalety przestanie być dla Ciebie wystarczającym rozwiązaniem. Delikatniejsza dla ciała, bardziej kojąca i higieniczna niż stosowanie papieru toaletowego – GROHE Sensia® Arena odmieni Twoje codzienne zwyczaje.

SENSIA Arena – niezwykła synteza niemieckiej myśli technicznej, sztuki projektowania i japońskiej kultury.
Firma Grohe jest znana z doskonałej jakości, innowacji produktowych i wybitnego wzornictwa. To specjaliści którzy od swoich początków nieprzerwanie zajmują czołowe miejsce w opracowywaniu, projektowaniu i produkcji znakomitego asortymentu łazienkowego. Wszystkie produkty, ich wszystkie detale, są poddawane testom i ciągle udoskonalane w celu osiągnięcia najwyższej satysfakcji użytkowników. SENSIA Arena to efekt inspiracji japońską kulturą, technologią i zaawansowaniem technologicznym.

Dokładniej, delikatniej, bardziej komfortowo
Nowe toalety myjące GROHE Sensia® Arena to połącznie funkcji standardowej funkcji toalety, z dodatkowymi funkcjami higienicznymi, takimi jak fukcja mycia, suszenia, odciągania zapachów. Mamy możliwość dopasowania dla siebie temperatury wody i osuszania, intensywności mycia i suszenia. Funkcja nocnego podświetlenia to nie tylko efektowny gadżet ale Dodatkowo toalety GROHE Sensia® Arena są wyposażone w możliwość sterowania fukcjami na trzy sposoby: za pomocą panelu sterującego na brzegu miski, pilota czy aplikacji na smartfona.

 

źródło: www.grohe.pl

Te wspaniałe łazienkowe produkty kupisz w Grast & MTB:

Codziennie, nasz zespół specjalistów, doradców technicznych i handlowych, poprzez profesjonalną obsługę dba o to aby każdy z Klientów czuł satysfakcję ze współpracy z Grast & MTB.

Serdecznie zapraszamy !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.