Łazienkowy zawrót głowy z SANPLAST – czyli łazienka dla rodziny z małym dzieckiem

Aktualne trendy designerskie pozwalają nam w naszej łazience na iście projektowe szaleństwo. Nieograniczony wybór i dostępność produktów zachęcają nas do odważnych rozwiązań. Zawsze jednak chcemy, zwłaszcza w przypadku rodziny z dziećmi, by łazienka była bezpieczna, praktyczna i… czysta. SANPLAST podpowiada jak!

Bezpieczeństwo przede wszystkim
Mając dzieci, mniejsze czy też większe, zawsze zależy nam przede wszystkim na ich bezpieczeństwie. Na rynku są jednak dostępne produkty, które o tym „myślą” za nas. I kiedy wydaje się, że w projekcie naszej łazienki nie można już nic więcej wymyśleć – wtedy do akcji wkraczają konstruktorzy firmy SANPLAST. Czy planujecie mieć wannę czy też brodzik firma wprowadziła na rynek rozwiązanie PRO SAFE SYSTEM, czyli powłokę antypoślizgową trwale zaaplikowaną na powierzchnię brodzika. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku małych dzieci. A dla starszaków? Dla starszych dzieci z kolei zaleca się prysznice bezprogowe typu WALK-IN. Pozwalają one bezkolizyjnie wejść pod prysznic i z niego wyjść. Dla dzieci, które lubią dłuższe kapiele proponowana jest wanna z parawanem lub głęboki brodzik. Zabezpieczy to Was przed zachlapaniem, a jednocześnie ogrzeje zatrzymując powietrze wewnątrz. SANPLAST posiada także w ofercie wszelkiego rodzaju uchwyty, które zwiększą Wasz komfort korzystania z łazienki.

Ma być czysto i już!
To, o czym często myślimy projektując nową powierzchnię łazienki to także fakt, byśmy byli w stanie łatwo i szybko utrzymać ją w czystości. Szczególnie, jak w domu mamy małe dzieci. Dlatego od początku warto postawić na materiały wysokiej jakości, jak brodziki mineralne z serii SPACE MINERAL, które będą wyglądać jak nowe jeszcze przez wiele lat.

Brodzik MINERAL SPACE z powłoką PRO SAFE SYSTEM od Sanplast

SPACE MINERAL to brodziki charakteryzujące się delikatnym wzornictwem i wyjątkową nowoczesnością materiałów. Produkty tej serii wykonane są z odlewu mineralnego, odznaczającego się znakomitymi właściwościami użytkowymi. Ich powierzchnia jest niezwykle gładka, przyjemna w dotyku, odporna na różnego rodzaju plamy i odbarwienia oraz ścieranie. Zaprojektowane są w minimalistycznej kwadratowej, prostokątnej i półokrągłej formie, która wpisuje się w aktualne trendy wzornicze. Doskonałą estetykę produktów podkreśla ich nietypowa głębokość 1,5cm, dzięki czemu po zamontowaniu doskonale prezentują się w powierzchni podłogi, tworząc bezbarierowe wejście.

Ale jak zachować czystość w łazience przy zwiększonej liczbie użytkowników? Warto już na początkowym etapie urządzania łazienki dla większej rodziny pomyśleć o tych rozwiązaniach, które później ułatwią nam utrzymanie porządku. Codziennie na koniec dnia na pewno warto dokładnie spłukać wannę i kabinę prysznicową, a co najmniej raz w tygodniu przetrzeć je gąbką z wybranym detergentem. Pozwoli to uniknąć osadów z mydła czy kamienia. Atutem produktów SANPLAST jest fakt, że są one także łatwe do utrzymania w czystości na przykład dzięki zastosowaniu w kabinach prysznicowych czy parawanach nawannowych specjalnej powłoki GLASS PROTECT.

Glass protect to innowacyjny system modyfikujący chemiczno-fizyczne właściwości powierzchni szkła, wpływający na obniżenie wartości jego energii. W rezultacie krople wody spływają natychmiast z powierzchni szkła, pozostawiając minimalną ilość osadu.

Dzięki technologii GLASS PROTECT od Sanplast, woda spływa po szkle łatwiej i szybciej nie pozostawiając śladów

System modyfikacji powierzchni szkła został opracowany przez Laboratorium Badawczo-Rozwojowe firmy Sanplat. W trosce o najwyższą jakość programu, powierzchnia szkła poddawana jest kontroli oraz badaniom przy pomocy nowoczesnej aparatury marki KRUSS.
System Glass protect znacząco wpływa na utrzymanie w czystości powierzchni szkła. Umożliwia redukcję wydatków na środki czyszczące dzięki zmodyfikowanej powierzchni szkła – woda spływa szybciej i łatwiej. Sprzyja też ekologii – do konserwacji kabiny wystarczą delikatne środki czystości.

 

żródło: www.sanplast.pl

 

Te wspaniałe łazienkowe produkty kupisz w Grast & MTB:

Codziennie, nasz zespół specjalistów, doradców technicznych i handlowych, poprzez profesjonalną obsługę dba o to aby każdy z Klientów czuł satysfakcję ze współpracy z Grast & MTB.

Serdecznie zapraszamy !

Pn – Pt: 10:00-18:00
Sob.: 9:00-13:00

Salon Łazienek Grast & MTB
Warszawa Praga
ul. Jagiellońska 2, 03-721 Warszawa
tel. 22 818 63 08
sklep@grast-mtb.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.