Wielkoformatowe płyty MONOLITH z Tubądzina – nowe kolekcje zainspirowane włoskimi miastami

Inspiracja włoskimi miastami w nowych kolekcjach wielkoformatowych płyt marki MONOLITH

Po wprowadzeniu na rynek niezwykle udanych i dobrze przyjętych płyt wielkoformatowych marki MONOLITH, przyszedł czas na nowe kolekcje. Swoją stylistyką nawiązują one do tradycji kamieniarskiej, sięgającej starożytności. Paleta nowych produktów inspirowana była włoskimi miastami zlokalizowanymi w rejonie Carrary, która od wieków kojarzona jest z produkcją najlepszego na świecie marmuru. Tubądzin postanowił zaufać poczuciu piękna rodem z kraju Michała Anioła i swoje płyty kreować na wzór najszlachetniejszych włoskich skał.
Dekorując nasze mieszkania coraz chętniej szukamy elementów wystroju, które pozwalają stworzyć nietuzinkową aranżację. Również nasze poczucie estetyki stało się dużo bardziej wysublimowane. Jednak niechętnie sięgamy po materiały wykonane z kamienia – choć to materiał szlachetny i dający wiele możliwości, to jednak bardzo drogi i potrafiący zaskoczyć efektem finalnym. Ceramika Tubądzin postanowiła po raz kolejny sprostać wymaganiom swoich klientów i przygotowała 5 nowych kolekcji płyt odwzorowujących ten naturalny surowiec. Ich dodatkowym atutem jest szeroki wybór rozmiarów – od 60×60 cm, przez 120×60 cm, aż po największe produkty w rozmiarze 120×240 cm. Tubądzin w nowych odsłonach marki MONOLITH odwołał się do wzorców, które od tysięcy lat ustanawiają kanony architektonicznego piękna.

Aulla
Aulla to propozycja niezwykle nowoczesna. Jej neutralne kolory – graphite oraz grey doskonale wpisują się nie tylko do wnętrz prywatnych – salonów czy łazienek, ale również do przestrzeni publicznych. Te dwa odcienie oraz matowe wykończenie płyt sprawiają, że Aulla sprawdzi się również na wielkich powierzchniach – w bankach czy galeriach handlowych.

Massa
Płyty z tej kolekcji cechują się elegancją i stonowaniem barw podanych w matowym wykończeniu. Mogą stanowić nietuzinkowe rozwiązanie w wystroju łazienek, kuchni czy przedpokojów. Duży wybór rozmiarów gresów pozwoli klientowi znaleźć najlepsze możliwości aranżacji wnętrz.

Torano
Wybór asortymentu z tej kolekcji pozwoli uzyskać niebanalny wygląd wnętrz salonów, gabinetów oraz sypialni. Szaro-biała kolorystyka płyt łączy w sobie klasyczną elegancję i nowe spojrzenie na możliwości wykorzystania przypominających kamień powierzchni. Płyty Torano marki MONOLITH występują w dwóch rodzajach wykończenia – matowym oraz lappato.

Mulina
W inspirowanej tym włoskim miejscem kolekcji o tej samej nazwie znajdują się płyty w odcieniu szarego brązu, który świetnie komponuje się z jasnymi „deskami” marki Korzilius – Wood Block Beige. Polerowane gresy z kolekcji Mulina doskonale sprawdzają się nie tylko na podłogach, ale i ścianach, tworząc niezwykle nowoczesne i eleganckie wnętrze.

Pietrasanta
Ostatnim miejscem na marmurowej mapie Włoch, do którego postanowiła zabrać nas Ceramika Tubądzin, jest Pietrasanta. Jako że była inspirowana klasycznym wyglądem marmuru kararyjskiego, znajdziemy w niej szare żyłki, charakterystyczne dla kamienia z tej części Europy. Gresy te pasują zarówno do przestrzeni salonowych, jak i łazienek, czy tarasów. Płytki dostępne są w dwóch rodzajach wykończenia – polerze i macie.
Nowe gresy marki MONOLITH od Ceramiki Tubądzin nawiązują do kanonów architektonicznego piękna. Zmieniają tradycyjne myślenie o wzornictwie i przez szeroki wybór kolorów oraz rozmiarów stwarzają pełen wachlarz możliwości aranżacji przeróżnych przestrzeni.
Więcej informacji o nowych kolekcjach marki MONOLITH na http://www.tubadzin.pl/monolith/

źródło: www.tubadzin.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.