Nowości do łazienki od Armatury Kraków

Przemyślana estetyka, najwyższa jakość wykonania oraz praktyczne rozwiązania funkcjonalne to cechy wspólne nowości Armatury Kraków. Każdy znajdzie coś dla siebie zarówno zwolennicy surowego minimalizmu, jak i wyszukanej elegancji.

Ważną pozycją na liście premier są dwie całkowicie nowe linie baterii: CASSINI i ARIANA. Każdą z nich tworzy szereg rozwiązań dla kabiny prysznicowej oraz dopasowane stylistycznie baterie: umywalkowa i bidetowa. Dodatkowo, oferta armatury natryskowej została uzupełniona funkcjonalnymi akcesoriami, natryskami punktowymi z przyłączem podtynkowym CERES i TORO oraz deszczowniami AQUILA, GAJA, LEDA i NIKE. Można je z powodzeniem skomponować ze znanymi i cenionymi bateriami KWARC i TOPAZ.

 

 

Oferta ceramiki sanitarnej została poszerzona o wyszukane stylistycznie umywalki nablatowe: ORNE, ELVA oraz MARICA. Z myślą o zwolennikach bardziej klasycznych rozwiązań, Grupa Armatura wprowadziła na rynek wiszące, zintegrowane z umywalkami szafki ALET i VEDEA.

Nowe modele wzbogaciły także serie baterii KORUND, ONYKS, SJENIT, THETA, TOPAZ. Wprowadzono również kilka innowacji w zakresie rozwiązań grzewczych, na czele z G 500 F/D – modułowym grzejnikiem z dolnym zasilaniem. Pozwala on na dopasowanie mocy do potrzeb pomieszczenia, zapewniając przy tym prosty i estetyczny montaż. Wszystkie premiery Armatury Kraków łączy nie tylko wyraziste wzornictwo i ergonomia, ale także solidność wykonania i prosta instalacja.

źródło: www.grupa-armatura.com

 

Te wspaniałe łazienkowe produkty kupisz w Grast & MTB:

Codziennie, nasz zespół specjalistów, doradców technicznych i handlowych, poprzez profesjonalną obsługę dba o to aby każdy z Klientów czuł satysfakcję ze współpracy z Grast & MTB.

Serdecznie zapraszamy !

Pn – Pt: 10:00-18:00
Sob.: 9:00-13:00

Salon Łazienek Grast & MTB
Warszawa Praga
ul. Jagiellońska 2, 03-721 Warszawa
tel. 22 818 63 08
sklep@grast-mtb.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.