Niewielka łazienka z parawanem od SANPLAST

Jest to funkcjonalne i praktyczne rozwiązanie, które idealnie nadaje się w szczególności dla niewielkich pomieszczeń. Jest to produkt niemal idealny. O czym mowa? O parawanie nawannowym. Pozwala on na zaspokojenie potrzeb zwolenników kąpieli w wannie, jak i pod prysznicem. W portfolio produktów Sanplast SA, każdy znajdzie produkt dla siebie.

Nie w każdej łazience zmieści się wanna i prysznic. Parawan nawannowy to swego rodzaju kompromis, który da nam sporą swobodę w dalszej aranżacji przestrzeni. Na rynku dostępne są te wykonywane z różnych materiałów, które mają wpływ nie tylko na estetykę, lecz także na praktyczne użytkowanie. Najczęściej wybierane są parawany ze szkła hartowanego.

Dostępne w ofercie SANPLAST SA produkty mają od 70 do 180 cm szerokości. Ich różne konstrukcje pozwalają na wybór tego, który zabuduje naszą wannę w całości lub częściowo. Możemy wybrać parawan jednoczęściowy taki jak: KW/PRIII czy też PW1/FREE i PW2/FREEII, produkt kilkuelementowy z drzwiami przesuwnymi – D2-W/TX5b. Parawan PW2/FREEII to model, który można wygodnie składać – a taka otwarta przestrzeń optycznie powiększy naszą łazienkę. Natomiast parawan w postaci rozłożonej doskonale zabezpieczy łazienkę przed zachlapaniem podczas kąpieli. Dostosowując produkt do potrzeb naszej łazienki możemy wybrać wersję prawą lub lewą w zależności od strony, z której będzie montowany.

Dodatkowym atutem tych produktów jest ich prosta instalacja. Polega ona przede wszystkim na zamocowaniu do ściany profili lub zawiasów, instalacji ścianek lub drzwi oraz odpowiednim wypoziomowaniu produktu. Dokładne wykonanie montażu zapewni bezproblemowe użytkowanie.

„Nasze parawany nawannowe wykonano ze szczególną dbałością o formę i detale. Ich zróżnicowane wzornictwo pomoże dopasować produkt do każdej aranżacji łazienki. Chcemy dać Klientowi produkt, który będzie nienarzucający i pozwoli mu na stworzenie idealnej przestrzeni kąpielowej.” – dodaje Robert Rachowski – Product Manager Sanplast SA.

 

żródło: www.sanplast.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.