Meble do łazienki Victoria-N Family od Roca – nowoczesna organizacja przestrzeni łazienkowej.

Funkcjonalność, elegancja, porządek i bezpieczeństwo to trendy dominujące w projektowaniu łazienki. Klienci przykładają coraz większą wagę do aranżacji tej przestrzeni, dlatego poszukują rozwiązań łączących estetykę z wygodą użytkowania, które pozwolą także na utrzymanie porządku. Nowoczesne meble łazienkowe Roca cechuje doskonałą jakość, minimalizm i oszczędność formy. Właśnie taka jest najnowsza seria mebli łazienkowych Victoria-N Family.

Seria Victoria-N Family to niezwykle praktyczne zestawy łazienkowe Unik o wymiarach 60 cm, 80 cm i 100 cm z trzema szufladami oraz kolumna wysoka obustronna. Minimalistyczne wzornictwo, najwyższa jakość wykończenia oraz bogata gama rozmiarów sprawiają, że jest to propozycja zarówno dla dużych salonów łazienkowych jak i łazienek o niewielkich rozmiarach.

Wybierając urządzenia do łazienki warto zwrócić uwagę na powierzchnię niezbędną do ich użytkowania. Szafka z drzwiczkami wymaga miejsca, aby ją bez problemu otwierać. Korzystanie z szuflad jest wygodniejsze i łatwiejsze – nie trzeba się nachylać, a całą zawartość można ogarnąć jednym spojrzeniem.

Im mniej rzeczy na wierzchu tym zyskujemy optycznie więcej powierzchni. Minimalistyczne w formie meble z serii Victoria-N Family pozwolą ukryć wszystkie przydatne w łazience drobiazgi. Gładka powierzchnia i proste kształty ułatwiają utrzymanie mebli w czystości, a mechanizmy samodomykające podnoszą komfort użytkowania. Szafki wyposażone są w eleganckie, zlicowane uchwyty podkreślające nowoczesny styl serii. Możliwość korzystania aż z trzech szuflad ułatwia organizację przestrzeni, a modne kolory: biały połysk i szary antracyt, pozwalają na stworzenie ponadczasowego wnętrza. Dodatkowo, tekstylne wykończenie szuflad w tej serii sprawia, że są one wyjątkowo eleganckie i miłe w dotyku. Idealnym dopełnieniem będzie lustro Victoria-N Family dostępne również w trzech rozmiarach: 60 x 70 cm, 80 x 70 cm lub 100 x 70 cm.

Serię uzupełnia kolumna podwieszana o wysokości 150 cm, z możliwością montażu dwóch nóg. W zależności od potrzeb można wybrać wersje lewą lub prawą. Podobnie jak w szufladach, drzwi mają system cichego domykania oraz zlicowane eleganckie uchwyty. Dwie półki posiadają regulację wysokości, co pozwoli bez problemu postawić tam np. kosmetyki w wysokich opakowaniach.

źródło: www.roca.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.