Łazienkowa klasyka: Wanna Kaldewei MeisterstÜck CLASSIC DUO OVAL

Kaldewei ponownie wprowadza klasyczną wannę do nowoczesnej łazienki. Wolnostojący model Meisterstück Classic Duo Oval zachwyca ponadczasowym pięknem zamkniętym w efektownej obudowie. Całość została wykonana z jednego materiału – szlachetnej stali emaliowanej Kaldewei. Owalne wnętrze wanny wraz z wąskimi rantami i minimalistyczną koniczną obudową tworzą wyjątkowy przedmiot wzorniczny. Dwie wygodnie wyprofilowane płaszczyzny podparcia pleców zapewniają relaks i odprężenie podczas kąpieli – pojedynczo lub we dwoje.

Nowa wolnostojąca wanna Meisterstück Classic Duo Oval zachwyca klasyczną elegancją nie tylko w prywatnych łazienkach. Wyjątkowy design tego modelu oraz doskonałe właściwości stali emaliowanej dobrze sprawdzają się także w luksusowych apartamentach oraz łazienkach hotelowych. Kąpiel w wannie ze stali emaliowanej fantastycznie relaksuje i rozpieszcza skórę. Dzięki unikalnym właściwościom emalii wanna jest higieniczna, trwała i łatwa w pielęgnacji. Nowa wanna Classic Duo Oval jest modelem wolnostojącym z ekskluzywnej serii Meisterstück i odznacza się atrakcyjnym stosunkiem ceny do jakości.

Nowe możliwości łączenia produktów w myśl zasady ,,idealnego dopasowania“

Odnosząca na rynku sukcesy seria Classic wzbogaciła się właśnie o wolnostojący model wanny Meisterstück Classic Duo Oval dając architektom i projektantom wiele ciekawych możliwości aranżacji przestrzeni łazienkowej. Stylistyka nowej wanny w myśl zasady ,,idealnego dopasowania“ doskonale komponuje się z nowym modelem umywalki Classic. Połączenie w hotelowej łazience wolnostojącego modelu Meisterstück Classic Duo Oval z owalną umywalką podblatową z tej samej serii produktowej ma za zadanie przyciągnąć uwagę gości za pomocą interesujących wizualnych akcentów.

Stylistyka nowej wanny w myśl zasady ,,idealnego dopasowania“ doskonale komponuje się z nowym modelem umywalki Classic. Połączenie w hotelowej łazience wolnostojącego modelu Meisterstück Classic Duo Oval z owalną umywalką podblatową z tej samej serii produktowej ma za zadanie przyciągnąć uwagę gości za pomocą interesujących wizualnych akcentów.

 

Wielokrotnie nagradzane: wanny Kaldewei z kolekcji Meisterstück

Solo czy w połączeniu z umywalkami i emaliowanymi powierzchniami prysznicowymi wanny Meisterstück idealnie wpisują się w stylistykę współczesnej architektury łazienkowej. Ich wyjątkowe piękno podkreślają doskonale wyprofilowane obudowy, wykonane tak jak wanny ze szlachetnej stali emaliowanej. Dowodem uznania dla unikalnej stylistyki Kaldewei jest wiele prestiżowych nagród i wyróżnień jakie przyznano wolnostojącym wannom z kolekcji Meisterstück. Wśród nich znalazły się trzy najbardziej prestiżowe: „red dot design award 2015“, „iF Design award 2015“ oraz „Iconic Award 2016“.

 

źródło: www.kaldewei.pl

 

Te wspaniałe łazienkowe produkty kupisz w Grast & MTB:

Codziennie, nasz zespół specjalistów, doradców technicznych i handlowych, poprzez profesjonalną obsługę dba o to aby każdy z Klientów czuł satysfakcję ze współpracy z Grast & MTB.

Serdecznie zapraszamy !

Pn – Pt: 10:00-18:00
Sob.: 9:00-13:00

Salon Łazienek Grast & MTB
Warszawa Praga
ul. Jagiellońska 2, 03-721 Warszawa
tel. 22 818 63 08
sklep@grast-mtb.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.