Duravit DuraSquare: fuzja prostokąta i koła

Ze swoją nową kolekcją DuraSquare, Duravit prezentuje Vero Air, które wyznacza nowe standardy ze swoją klarownością, precyzją oraz minimalizmem. Wzornictwo nowej serii łączy zewnętrzne krawędzie prostokątnego kształtu z organicznie płynącymi wewnętrznymi konturami. Umywalka oraz wanna są wykonane z innowacyjnych, zrównoważonych materiałów DuraCeram® i DuraSolid opracowanych przez Duravit.

Architektoniczne wzornictwo umywalek, małych umywalek do rąk oraz umywalek nablatowych stawia na minimalizm i cechuje się wysokim poziomem precyzji. Duravit nadaje szczególną wartość równoległym liniom wyjątkowo cienkich ścianek umywalki, które mają tylko 5 milimetrów grubości. Gładka wewnętrzna powierzchnia umywalki stanowi delikatny estetyczny kontrast w stosunku do precyzyjnej geometrii serii.

Minimalistyczne umywalki są wykonane z innowacyjnej masy ceramicznej DuraCeram®. Materiał ten umożliwia wykonanie umywalki nablatowej z wyjątkowo cienkim, ale solidnym rantem. Umywalki są dostępne w standardowych rozmiarach popularnych wśród architektów, w tym 600 i 1000 mm (umywalki), 450 mm (małe umywalki do rąk) oraz 600 mm (umywalki nablatowe). W połączeniu z nową pasującą konsolą metalową, umywalki DuraSquare stają się istną atrakcją w łazience. Konsola ma regulowaną wysokość oraz jest dostępna w kolorze srebrnym(chrom) lub czarnym macie. Konsola posiada szklaną półkę, dostępną w sześciu różnych kolorach, w tym Nefryt (Jade), Kamienny Błękit (Stone Blue) i Szara Flanela (Flannel Grey), co wnosi unikalny element kolorystyczny do łazienki oraz może być łatwo połączona ze wszystkimi seriami meblowymi Duravit.

Wzornictwo wanien DuraSquare idealnie uzupełnia wzornictwo umywalek. Seria wykonana z materiału DuraSolid posiada ciepły przyjemny dotyk oraz jest teraz dostępna, po raz pierwszy, jako wersja do zabudowy. Wanna jest dostępna w rozmiarach 1800 x 800 mm (wersja do zabudowy) oraz 1850 x 850 mm (wanna wolnostojąca). W kombinacji z nowym systemem hydromasażu air-whirl oraz modułem dźwięku zapewnia idealny relaks.

Miski toaletowe Vero Air stanowią idealne połączenie z serią DuraSquare dzięki swojej prostokątnej geometrii i subtelnym zaokrąglonym detalom.

źródło: www.duravit.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.