Świat kolorów KALDEWEI: Harmonia i zmysłowość w łazience

Dla współczesnego człowieka łazienka stała się miejscem duchowego oczyszczenia. To właśnie tutaj chcemy odpoczywać i delektować się wolnym czasem. Niebagatelny wpływ na nasz nastrój ma sposób aranżacji tej przestrzeni. Ciepła, naturalna kolorystyka elementów wyposażenia może w znaczący sposób oddziaływać na zmysły przyczyniając się do stworzenia harmonijnej atmosfery. Z tego właśnie powodu powierzchnie prysznicowe oraz wybrane modele wanien i wszystkie umywalki niemieckiego producenta są dostępne w naturalnych matowych barwach Coordinated Colours Collection. Tak jak dotychczas umywalki występują również w standardowych kolorach sanitarnych. Dzięki idealnemu kolorystycznemu dopasowaniu rozwiązania produktowe Kaldewei wnoszą do przestrzeni łazienkowej zmysłowość i harmonię.

Rozszerzając ofertę umywalek o modele w naturalnej, zmysłowej palecie barw Coordinated Colours Collection niemiecki producent zapewnia klientom jeszcze większą swobodę w aranżacji przestrzeni łazienkowej. Kolekcja Coordinated Colours obejmuje szeroką gamę modnych odcieni: od ciepłych brązów i eleganckich szarości przez delikatne pastelowe beże aż po intensywną czerń. Proponowana przez Kaldewei gama kolorów jest bardzo uniwersalna. Harmonijnie współgra z innymi elementami wyposażenia lub tworzy przyciągające uwagę kontrasty. Dzięki materiałowej, kolorystycznej i stylistycznej spójności umywalki Kaldewei doskonale współgrają z programem emaliowanych powierzchni prysznicowych w myśl zasady „idealnego dopasowania”

Dzięki materiałowej, kolorystycznej i stylistycznej spójności umywalki Kaldewei doskonale współgrają z programem emaliowanych powierzchni prysznicowych w myśl zasady „idealnego dopasowania

Wszystkie modele umywalek oraz wybrane wanny są dostępne w pełnej palecie barw Coordinated Colours Collection.

 

 

Oprócz klasycznych kolorów sanitarnych umywalka występuje w ekskluzywnej matowej palecie barw Coordinated Colours Collection.

 

źródło: www.kaldewei.pl

 

Te wspaniałe łazienkowe produkty kupisz w Grast & MTB:

Codziennie, nasz zespół specjalistów, doradców technicznych i handlowych, poprzez profesjonalną obsługę dba o to aby każdy z Klientów czuł satysfakcję ze współpracy z Grast & MTB.

Serdecznie zapraszamy !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.