Łazienki Laufen PRO

Nowoczesny design i wysoka jakość produktów do łazienki nie muszą oznaczać dużych nakładów finansowych. Kolekcja Laufen Pro udowadnia, że wyśmienity, różnorodny design oraz innowacyjną technologię można połączyć z dostępnością.

Laufen, jako jeden z liderów w branży ceramiki sanitarnej, od lat skutecznie przewiduje i wyprzedza potrzeby konsumentów. W związku z tym, że łazienka staje się coraz ważniejszą częścią tak domów, jak również obiektów użytku publicznego, nowe serie wychodzą naprzeciw różnym potrzebom użytkowników. Serią Laufen Pro udowadnia, że dobry design oraz wysoka jakość nie muszą wiązać się z wielkimi wydatkami.

Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii produkcyjnych, współczesne, industrialne wzornictwo, może być atrakcyjne zarówno pod względem estetycznym, jak i ekonomicznym. Seria Laufen Pro oferuje minimalistyczny design, który gwarantuje optymalną funkcjonalność przy prostej formie. Występuje w wielu wariantach i rozmiarach, oferujących rozwiązania dopasowane do różnych typów łazienki.
Jak mówi projektant kolekcji, Peter Wirz, „seria Laufen Pro została zaprojektowana, aby łączyć wyśmienity design
z dostępnością. Myślę, że udało nam się obie cechy dobrze do siebie dopasować. Znaczny udział miała w tym maksymalna optymalizacja procesu produkcji. Kolekcja Laufen Pro jest dobrym przykładem unikalnego stylu przy użyciu prostych środków. Tworząc tę serię, zainspirowaliśmy się dwoma podstawowymi formami, jakimi jest kwadrat i koło. Umożliwiły nam one stworzenie szerokiej i wszechstronnej serii ceramiki i mebli łazienkowych, rozpoznawalnych na całym świecie”.

Serię Laufen Pro wyróżnia niezwykle szeroka gama produktów pozwalająca na zaaranżowanie całej przestrzeni łazienkowej. Znaleźć w niej można umywalki w wielu rozmiarach i kształtach, podwieszane miski WC Rimless, bidety, wanny, a także meble i baterie.

 

Umywalki Laufen Pro: ścienne, nablatowe, półblatowe, podblatowe, a także zintegrowane z szafką – dają szerokie możliwości aranżacyjne, bez względu na wielkość pomieszczenia. Klienci mają do wyboru od małych narożnych umywalek (36 x 25 cm i 35 x 31 cm), aż po podwójne w rozmiarze 105 x 48 cm i 130 x 48 cm. Wariant Pro S oferuje umywalki zintegrowane z szafką w trzech rozmiarach, zapewniającą komfortową i wysoce estetyczną możliwość przechowywania kosmetyków. Dla osób chcących mieć je zawsze pod ręką, w kolekcji dostępne są także umywalki z szerszym blatem ceramicznym, umożliwiającym ustawienie niezbędnych przyborów. Bardzo praktyczne i ułatwiające organizację przestrzeni są też szafka boczna i kolumna. Meble z tej kolekcji dostępne są w kolorach biały mat i biały połysk.
Warto dodać, że produkty z tej kolekcji występują także ze specjalnym szkliwieniem Laufen Clean Coat, które zapobiega osadzaniu się brudu i kurzu na ceramice.

Laufen Pro to również bogata oferta misek WC zaprojektowanych z wykorzystaniem innowacyjnej technologii Rimless, zwiększającej wydajność spłukiwanie i ułatwiającej utrzymanie higieny. Dzięki wydajnemu systemowi spłukiwania i dystrybucji wody w kilku kierunkach, wystarczy zaledwie 4,5/3 litra wody, żeby dokładnie obmyć miskę w całości, co pozwala na oszczędność nawet do 30% wody.

Bezkołnierzowe miski WC Pro Compacto gwarantują funkcjonalność i oszczędność miejsca, ponieważ mają jedynie 49 centymetrów długości, a deska wolnoopadająca typu Slim jest wygodna i bezpieczna w użytkowaniu.

W kolekcji znajdziemy też wykonane z akrylu prostokątne wanny do zabudowy, które zachwycają lekką ale stabilną konstrukcją. Prostota formy i funkcjonalność zaspokoi oczekiwania i gust nawet najbardziej wymagających użytkowników.

W serii Laufen Pro dostępny jest duży wybór baterii: umywalkowe, umywalkowe z uchwytem medycznym, wannowo-natryskowa, natryskowo ścienna, a także bidetowa. Znajdziemy również przyciski spłukujące oraz stelaż podtynkowy do misek WC. Tak kompletna oferta pozwala zaprojektować całą łazienkę korzystając z tylko jednej linii produktów.

Dodatkowo, seria Laufen Pro jest łatwa w montażu, spełnia normy budowlane i posiada stosowne certyfikaty. Dzięki temu można bez przeszkód prowadzić prace remontowe, a łazienka dzięki jakości produktów, będzie służyć użytkownikom przez długie lata.

 

źródło: www.laufen.pl

 

Te wspaniałe łazienkowe produkty kupisz w Grast & MTB:

Codziennie, nasz zespół specjalistów, doradców technicznych i handlowych, poprzez profesjonalną obsługę dba o to aby każdy z Klientów czuł satysfakcję ze współpracy z Grast & MTB.

Serdecznie zapraszamy !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.