Baterie ORAS Safira – odrodzona klasyka

Słynące ze swej trwałości i wydajności, baterie Safira od ponad 30 lat stanowią uznany element instalacji sanitarnych gospodarstw domowych. Dziś, Oras przedstawia całkowicie nowe oblicze Safiry: linię baterii o bardziej nowoczesnym wzornictwie, bez zmiany doskonałych cech użytkowych, ceny czy niezawodności. Nowa Linia Safira oferuje wyjątkowo szeroką gamę produktów zarówno do łazienki, jak i do kuchni — teraz w nowej formie, z nowym wzornictwem i z możliwością wyboru wariantu w większym rozmiarze.

 

Nowa linia Oras Safira oferuje szeroką gamę baterii kuchennych, łazienkowych i prysznicowych – ich oryginalne wzornictwo współgra ze współczesnymi trendami. Niezależnie od wymagań, najwydajniejsze baterie Safira oferują do domu idealnie dostosowane rozwiązania.

Nowa linia Oras Safira pasuje do​każdego zastosowania i każdego domu. Wzornictwo nowej linii Safira jest dopasowane do nowoczesnych form umywalek: zaokrąglona, sześcienna wylewka i uchwyt odzwierciedlają aktualne trendy wzornicze i uprzyjemniają korzystanie z baterii. Mniej łączeń, mniejsze szczeliny i delikatnie zaokrąglone powierzchnie sprawiają, że linia Oras Safira jest doskonałym przykładem zaawansowanej jakości produkcji baterii – a także, że są przyjemne w użyciu i dla oka.

 

 

Oras Safira oferuje szereg rozwiązań i różnych opcji w celu zwiększenia komfortu podczas korzystania z baterii w każdym miejscu w domu: nowa bateria umywalkowa z boczną dźwignią i obrotową wylewką ma smukły, elegancki wygląd i jest wygodna oraz komfortowa w użyciu. Jest również łatwa w utrzymaniu w czystości, ponieważ wylewka zawsze pozostaje czysta i sucha ze względu na uchwyt umieszczony z boku baterii. Wysokość wylewki sprawia, że przestrzeń robocza w umywalce jest znacznie większa. Tradycyjna bateria umywalkowa jest dostępna w dwóch rozmiarach: standardowym i XL. Bateria prysznicowa Oras Bidetta uzupełnia szeroką gamę produktów.

 

Nowa linia Oras Safira przynosi większy komfort pracy również w kuchni. Unowocześniona linia baterii kuchennych Safira to sprawdzona jakość Oras; z wbudowaną blokadą wody gorącej i ogranicznikiem przepływu. Bateria jest łatwa w użyciu, z możliwością ustawienia trybu oszczędnego, zmniejszającego zużycie energii i wody. Różne rodzaje wylewek i nowe modele z boczną dźwignią dodają elastyczności użytkowania i zwiększają komfort podczas prac kuchennych. Wydajne natężenie przepływu, sprawia że gotowanie i napełnianie garnków jest niezwykle szybkie. Dzięki bardzo małym szczelinom i mniejszej liczbie łączeń, baterie bardzo łatwo utrzymać w czystości. Ceramiczny zawór zmywarki jest łatwy w obsłudze i działa zarówno z ciepłą, jak i zimną wodą.

Zarówno baterie umywalkowe, jak i kuchenne są dostępne w wersjach eko, które znacznie zmniejszają zużycie wody, a tym samym obniżają koszty użytkowania. Czystość wody gwarantują certyfikowane materiały W270 i odporny na korozję mosiądz DZR.

Szeroka gama produktów Oras Safira obejmuje również nową baterię prysznicową z ergonomicznym uchwytem i bezpiecznym, nieprzewodzącym ciepła korpusem, który chroni przed poparzeniem. Oras oferuje również podtynkowe systemy prysznicowe.

Wybierz właściwie. Nie trać czasu. Korzystaj z życia.

Baterie Oras Safira to właściwy wybór – wysokiej jakości, proste w utrzymaniu modele dopasowane do każdego pomieszczenia i każdej umywalki. Oras Safira to oszczędność czasu, łatwe w użyciu baterie, nowoczesne i przemyślane wzornictwo, które zapewnia trwałość, atrakcyjność i ciągłość wystroju wnętrz w całym domu.

 

źródło: www.oras.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.