AquaSymphony – koncertowy prysznic od Grohe

AquaSymphony to łazienkowa strefa wellness od Grohe, stworzona dzięki niezwykłemu systemowi prysznicowemu od Grohe. Relaksująca gra światła, wody i naturalnych dźwięków jest tak dostrojona aby zmysły doświadczały wszystkich form idealnej kompozycji: od delikatnej morskiej bryzy, po potężny ożywczy wodospad.

AquaSymphony to idealne połączenie najnowszych technologii SPA i innowacji cyfrowych, które zmienia nasze dotychczasowe pojmowanie prysznica, w rozszerzając je o aspekty odnowy ducha i ciała. Grohe połączyło te wszystkie doświadczenia w jednym, imponujących rozmiarów (1016mmx762mm) urządzeniu pobudzającemu wszystkie zmysły poprzez wzajemne oddziaływanie wody, światła i dźwięku.

Radość z kąpieli na nieskończenie wiele sposobów

Inteligentny system sterowania Grohe AquaSymphony daje nieskończenie wiele możliwości wyboru strumienia, dostosowania światła i dostrojenia dźwięku, tak aby w najlepszy sposób spełniać nasze zmieniające się upodobania. Możemy korzystać z sześciu rodzajów strumienia wody – całkowicie różniących się między sobą charakterem:

Rain Sprays – to obfity deszcz tworzony drobne kropelki, oczyszczający ciało i ducha.
Aquacurtain – strumień tworzący delikatną zasłonę czystej wody; otulająca welonem z tysięcy drobnych kropelek.
Drizzle Sprays – strumień Drizzle to delikatna mgiełka która niczym świeża morska bryza przynosi orzeźwienie i regenerację.
Pure Spray – jest niczym miękki strumień czystej wody, spadającej prosto z centralnej części deszczownicy, zupełnie jak świeża woda z górskiego źródła.
Bokoma Sprays –  strumień delikatnie masujący, rozluźniający mięśnie.
Waterfall – to wyjątkowa ściana wody uzyskana dzięki poszerzonemu wylotowi wody tworzącemu kaskadę wodną, wzorowaną na naturalnej formie wodospadu.

 


 

źródło: www.grohe.pl

Te wspaniałe łazienkowe produkty kupisz w Grast & MTB:

Codziennie, nasz zespół specjalistów, doradców technicznych i handlowych, poprzez profesjonalną obsługę dba o to aby każdy z Klientów czuł satysfakcję ze współpracy z Grast & MTB.

Serdecznie zapraszamy !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.