INSPIRA – Ceramika do łazienki od Roca

Kolekcja ceramiki do łazienki INSPIRA od Roca. W serii zawierają się trzy linie wzornicze: dla umywalek – Round, Soft i Square, a dla misek WC i bidetów Round i Square,  które można dowolnie ze sobą mieszać albo aranżować przestrzeń z jednej linii. Trzy filozofie pasujące do wielu stylów.

 

 

UMYWALKI INSPIRA

Umywalki oprócz trzech linii wzorniczych,  są dostępne w trzech wersjach w zależności od zamocowania: częściowo wpuszczane w blat o wysokości 7,5 cm i rozmiarze 37x37cm oraz nablatowe w rozmiarach 37×37 cm i 50x37cm.  Ich wyróżniającym szczegółem są niezwykle cienkie ścianki, nadające im lekkości i polotu. Efekt ten został osiągnięty dzięki wykorzystaniu innowacyjnego materiału o nazwie FINECERAMIC. Jest to całkowicie nowa ceramika stosowana we wszystkich umywalkach Inspira. Jest o około 30-40% lżejszy od dotychczasowej ceramiki, a przy tym o około 30% wytrzymalszy. Dzięki niemu uzyskano niespotykaną precyzję wykonania, a także dokładniejsze detale i możliwość uzyskania cieńszych krawędzi. I co najważniejsze – jest to ciągle prawdziwa, w 100% ceramika bez żywicy.

 

 

 

MISKI WC INSPIRA

W Polsce są dostępne dwie wersje misek INSPIRA – ROUND i SQUARE – bezmiski SOFT, za to w wersji bezkołnierzowej RIMLESS.  Miski te, dzięki płaskiej konstrukcji bez rantów są o wiele łatwiejsze w utrzymaniu czystości niż wcześniejsze, standardowe rozwiązania. Miski zostały tak zaprojektowana, by nawet minimalne ilości wody nie wychlapywały na zewnątrz. Specjalne rozwiązanie RocaLink zapewnia optymalne rozprowadzenie wody po obrębie miski.

 

 

 

 

Te wspaniałe łazienkowe produkty kupisz w Grast & MTB:

Codziennie, nasz zespół specjalistów, doradców technicznych i handlowych, poprzez profesjonalną obsługę dba o to aby każdy z Klientów czuł satysfakcję ze współpracy z Grast & MTB.

Serdecznie zapraszamy !

Pn – Pt: 10:00-18:00
Sob.: 9:00-13:00

Salon Łazienek Grast & MTB
Warszawa Praga
ul. Jagiellońska 2, 03-721 Warszawa
tel. 22 818 63 08
sklep@grast-mtb.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.