Roca – Miski WC w technologii Rimless

Roca wprowadzając na rynek nowe produkty do łazienki kieruje się troską o podniesienie codziennego komfortu ich użytkowania. Innowacyjność, prostota i funkcjonalność to cechy powstających projektów. Tym razem poszerzyli portfolio marki o nowe miski WC z technologią Rimless. Projektanci firmy Roca wiedzą, że czasem wystarczy prosta zmiana, żeby usprawnić użytkownikowi funkcjonowanie w przestrzeni łazienkowej. Przejawem tego myślenia jest wprowadzenie technologii Rimless w miskach WC. Ich główny atut opiera się na zredukowaniu kołnierza występującego w tradycyjnych produktach.
Łazienki Eko

Technologia Rimless to nowatorski sposób odpowiadający za równomierne rozprowadzenie wody potrzebnej do spłukiwania po całej wewnętrznej powierzchni miski. Jej dystrybucja w kilku kierunkach umożliwia dokładne obmycie wewnętrznej powierzchni miski przy znacznie mniejszym zużyciu wody – 4lub 2 litrami do wyboru, co pozwala na oszczędność nawet do 30%. Produkty Roca wyposażone w technologię Rimless są rozwiązaniem pomagającym na co dzień troszczyć się o środowisko.

Higiena jak nigdy dotąd

Zredukowanie tradycyjnego kołnierza w miskach WC zapewnia im większą estetykę, a dodatkowo pomaga w dbaniu o ich higienę. Ten zabieg pozwolił również wyeliminować strefę nieoszkliwionych, trudno dostępnych zakamarków, w których dotychczas gromadziły się zarazki. Produkty z technologią Rimless to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie łatwe i szybkie utrzymanie czystości w łazience.

Design i ekonomiczna cena w jednym

Technologia Rimless dostępna jest w miskach WC: podwieszanej i stojącej Gap oraz podwieszanej Nexo i w serii Debba. Wybór tych misek pozwala na wiele możliwości aranżacyjnych przy optymalnym zachowaniu przestrzeni w różnych typach łazienki, dzięki czemu można stworzyć wymarzoną łazienkę przy zachowaniu sporych oszczędności w domowym budżecie. Warto podkreślić, że produkty Roca są przyjazne ekologii, a ze względu na ich gwarancję wysokiego standardu higieny i bezpieczną deskę wolnoopadającą są idealnym rozwiązaniem w domach z małymi dziećmi.

 

źródło: www.roca.pl

 

Te wspaniałe łazienkowe produkty kupisz w Grast & MTB:

Codziennie, nasz zespół specjalistów, doradców technicznych i handlowych, poprzez profesjonalną obsługę dba o to aby każdy z Klientów czuł satysfakcję ze współpracy z Grast & MTB.

Serdecznie zapraszamy !

Pn – Pt: 10:00-18:00
Sob.: 9:00-13:00

Salon Łazienek Grast & MTB
Warszawa Praga
ul. Jagiellońska 2, 03-721 Warszawa
tel. 22 818 63 08
sklep@grast-mtb.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.