Łazienkowa elegancja na wymiar od Viega – odpływy liniowe Advantix Vario

Nowoczesne łazienki muszą charakteryzować się użytecznością, wysoką jakością materiałów i wyrafinowanym wzornictwem. Do projektu i aranżacji łazienki przykłada się równie dużą wagę, jak do wystroju innych pomieszczeń domu. Poza aspektami wizualnymi i jakością, coraz większą rolę odgrywa pragnienie indywidualności. Odwodnienia prysznicowe i odpływy ścienne Viega Advantix Vario to prosty sposób na spełnienie tego życzenia.

Viega Advantix Vario 01

 

Odwodnienia prysznicowe i odpływy ścienne na wymiar 

Największą zaletą odwodnień prysznicowych i odpływów ściennych Viega Advantix Vario jest ich indywidualność. Można je w łatwy sposób dociąć na wymaganą długość, a w razie potrzeby, również przedłużyć. Odwodnienia można montować bez problemu w układzie narożnym, w dowolnym miejscu łazienki lub bezpośrednio przy ścianie. Wąski odpływ ścienny jest przeznaczonydo instalacji w układzie liniowym o długości od 30 do 120 cm. Odwodnienie prysznicowe można natomiast montować w układzie liniowym o długości od 30 do 280 cm lub układzie narożnym o maksymalnej długości boku 160 cm.Umożliwia to indywidualną aranżację łazienki bez kompromisów.

Viega Advantix Vario 00

Atrakcyjna kolorystyka

Ruszty Viega Advantix Vario dostępne są w czterech różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu wtopią się harmonijnie w każdą łazienkę. Poza klasycznymi wersjami ze stali nierdzewnej w wykończeniu matowym lub błyszczącym, dostępna jest rónież wersja w kolorze czarnym i białym.

Viega Advantix Vario 03

 

Wyróżnione nagrodami wzornictwo

Prawdziwa ozdoba każdej łazienki: elegancki ruszt ze stali nierdzewnej umożliwia płynne przejście na każdy wzór płytek, a opcjonalne profile wykończeniowe do glazury, umożliwiają dalsze wersje aranżacyjne. Trudno się zaem dziwić, że odpływy Advantix Vario zostały wyróżnione wielomaprestiżowymi nagrodami w dziedzinie designu. Równie elegancko wygląda odpływ ścienny Advantix Vario. Ruszt ze stali nierdzewnej montuje się poziomo w ścianie, dzięki czemu płytki można ułożyć jednolicie bez nieestetycznych cięć w celu uzyskania spadku.

Viega Advantix Vario 02

 

Nie tylko do nowej łazienki

Advantix Vario to doskonałe rozwiązanie rónież do remontowanych łazienek. W ofercie dostępna jest wersja z bardzo płaskim odpływem. Wysokość zabudowy zaróno w przypadku odwodnienia prysznicowego jak i odpływu ściennego wynosi zaledwie 70 mm. Pomimo niewielkiej wysokości zabudowy, wysokość zamknięcia wodnego jest wystarczająca do ochrony przed nieprzyjemnymi zapachami. Wydajność odpłwu wynosi 0,6 l / s i można ją podwoić poprzez zamontowanie drugiego odpływu liniowego. W przypadku odpływu ściennego, wydajność odpływu wynosi 0,5 l / s.

Viega Advantix Vario 04

 

źródło: www.viega.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.