Kabiny i brodziki serii TX – kompleksowe rozwiązania dla Twojej łazienki od Sanplast

Seria TX to bardzo popularna linia produktów marki SANPLAST. Produkty tej serii to gotowe propozycje kąpielowe, charakteryzujące się wysoką jakością wykonania oraz niezwykle przystępną ceną. Możliwość kupienia w pełni skompletowanej kabiny usprawnia montaż produktu. Wystarczy tylko podłączyć wodę i zestaw natryskowy, by cieszyć się pełnią kąpielowych przyjemności.

Kabina prysznicowa półokrągła TX5 w zestawie z brodzikiem

W zestawie TX znajdziemy brodzik i kabinę dopasowane według tej samej linii wzorniczej i co niezmiernie ważne – również według parametrów technicznych. Dzięki temu, możemy mieć pewność bezpieczeństwa, szczelności i wygody użytkowania. Szeroka paleta wymiarowa i oszczędna w formie linia produktów, sprawia, że stanowią one doskonałe uzupełnienie niemal każdej łazienki. Tym bardziej, że kupując skompletowany produkt zapłacimy za niego mniej, niż gdybyśmy dobierali do siebie osobno brodzik i kabinę prysznicową.

Seria TX przeznaczona jest dla osób ceniących sobie klasyczne rozwiązania do standardowych wnętrz. W portfolio tej serii znajdziemy narożne propozycje z rozsuwanymi drzwiami, wpisane w klasyczne kształty geometryczne oraz modele narożnych kabin o asymetrycznych bokach. Konstrukcja kabin opiera się na solidnych profilach i wypełnieniu ze szkła hartowanego o grubości 4 mm i 5 mm. W zależności od modelu, system jezdny drzwi oparty jest o zespół pojedynczych, bądź podwójnych rolek łożyskowych mocowanych w tafli szkła oraz pojedynczych odpinanych rolek dolnych. O szczelności urządzeń decyduje dobrej jakości uszczelka magnetyczna zastosowana w każdym modelu tej serii.

Kabiny TX kompletowane są z brodzikami akrylowymi o głębokości 5cm lub w przypadku narożnej, półokrągłej kabiny kpl-KP4/TX5/165 z brodzikiem o głębokości 25cm wyposażonym dodatkowo w wygodne siedzisko. W zależności od modelu, do brodzika akrylowego dostępne jest wyposażenie dodatkowe, np. syfon, nóżki oraz aluminiowa zabudowa.

Kabina prysznicowa to obecnie nieodłączny element każdej współczesnej łazienki. Dzięki możliwości kupienia skompletowanego produktu, a także szerokiej ofercie wymiarów i wzorów szyb, seria TX staje się odpowiedzią na aktualne zapotrzebowanie standardów rynkowych.

Klasyczne wykończenie kabin, estetyczne chromowane uchwyty i atrakcyjne profile sprawiają, że kabiny tej linii są nie tylko ekonomiczne i funkcjonalne, lecz przede wszystkim wpasują się w każde wnętrze.

źródło: www.sanplast.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.