Kludi ZENTA E – Estetyka, Elektronika, Ekologia

Wyjątkowa jakość i funkcjonalność oraz uniwersalne wzornictwo to cechy, które sprawiają, że tak wielu klientów decyduje się na wybór serii KLUDI ZENTA. Eksperci KLUDI zaprezentowali nowy, elektroniczny model tej popularnej baterii, który dzięki ponadczasowemu wzornictwu, nietuzinkowym rozwiązaniom technologicznym i przyjazności dla środowiska zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających użytkowników.

UNIWERSALNY DESIGN
Wysoka jakość, uniwersalna estetyka i korzystna cena sprawiły, że baterie KLUDI ZENTA znalazły się wśród najchętniej kupowanych przez klientów baterii umywalkowych. W tym roku seria poszerza się o nową, elektroniczną odsłonę KLUDI ZENTA E.
Minimalistyczny, masywny design baterii umywalkowej KLUDI ZENTA E nawiązuje do geometrycznych form koła i kwadratu. Konsekwentna elegancja i oszczędność formy sprawiają, że bateria ta w naturalny sposób uzupełnia i podkreśla charakter nawet najbardziej ambitnych aranżacji.
Bateria dostępna jest w wariantach z uchwytem regulacji temperatury i bez. Pierwszy z nich doskonale sprawdzi się w warunkach domowych. Pozwala on na swobodną regulację temperatury, zapewniając elastyczność i komfort każdemu z domowników. Z kolei w obiektach publicznych warto zainstalować baterię KLUDI ZENTA E bez uchwytu regulacji temperatury. Częstotliwość i intensywność użytkowania armatury w tych miejscach wymaga nowoczesnych, praktycznych i wytrzymałych rozwiązań. Dodatkowo forma KLUDI ZENTA E zapewnia wysoki poziom higieny, a wstępna regulacja temperatury pozwoli na zmniejszenie zużycia gorącej wody i, w rezultacie, obniżenie kosztów eksploatacji budynku.TECHNOLOGIA PRZYSZŁOŚCI 
Nowa KLUDI ZENTA E została wyposażona w optyczny czujnik, który reaguje na ruch uruchomieniem strumienia. Czujnik ma wbudowane trzy nadajniki; dopiero jednoczesne ich uruchomienie otwiera wypływ wody. Dzięki temu baterii możemy używać swobodnie, bez ryzyka niepożądanego uruchomienia strumienia przy przypadkowym przesłonięciu czujnika na przykład przez kroplę wody. Bateria została wyposażona w zawór magnetyczny typu soft-close, który zwiększa komfort jej użytkowania. Dzięki stopniowemu otwieraniu strumienia unikniemy rozpryskiwania się wody. KLUDI ZENTA E jest dostępna w dwóch wariantach zasilania: na baterie oraz z sieci.

ROZWIĄZANIA EKOLOGICZNE
Producenci zadbali również o to, by nowa KLUDI ZENTA E pozwalała na optymalnie oszczędne wykorzystanie wody i energii. Czujnik ruchu w intuicyjny sposób zapobiega niepotrzebnemu zużyciu wody, wyłączając jej dopływ za nas, gdy jej nie używamy. Wbudowany perlator ECO ogranicza zużycie wody do 5 l/min. Zmniejszając przepływ, mechanizm jednocześnie napowietrza strumień, zapewniając oszczędność bez uszczerbku dla komfortu użytkowania baterii.

KLUDI ZENTA E ponadto automatycznie zamyka wypływ po dwóch minutach ciągłego uruchomienia. Dzięki temu możemy świadomie kontrolować poziom zużycia wody oraz bezpiecznie korzystać z armatury bez obawy utraty dużej ilości wody w razie przypadkowego przesłonięcia czujnika ruchu. Wariant baterii z wstępną regulacją temperatury pozwoli na ograniczenie zużycia gorącej wody, szczególnie odczuwalnego w obiektach publicznych, takich jak hotele, baseny, czy restauracje. W konstrukcji baterii zastosowano zasilacz o niskim zużyciu energii, który pobiera prąd tylko podczas otwierania i zamykania wypływu wody. Zasilacz posiada wbudowany kondensator, który zamknie zawór magnetyczny i odetnie dopływ wody w przypadku nagłego braku prądu.
KLUDI ZENTA E stanowi nie tylko wspaniałą ozdobę aranżacji łazienkowej. Baterię tę wykonano z wysokiej jakości materiałów, z zastosowaniem najnowszych osiągnięć technologicznych. Dzięki temu KLUDI ZENTA E gwarantuje wysoki komfort użytkowania przez długi czas, przy niskim koszcie eksploatacji oraz w dbałości o środowisko naturalne.

więcej informacji: www.kludi.pl / newss.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.