Bateria Cassino VerdeLine Plus wyróżniona znakiem must have 2014

W tegorocznej edycji plebiscytu must have wśród wyróżnionych projektów znalazła się bateria firmy FERRO – Cassino VerdeLine Plus.

Cassino VerdeLine Plus to elegancka bateria stojąca umywalkowa, o prostej, geometrycznej formie i nachylonej ku umywalce wylewce kontrastującej z kształtem podstawy o przekroju okręgu.

Cassino VerdeLine Plus należy do linii ekologicznych baterii oszczędzających wodę, a tym samym koszty jej zużycia. Wyposażona została w innowacyjne komponenty umożliwiające ograniczenie zużycia wody o ponad 50%: regulator ceramiczny z ogranicznikiem przepływu i systemem kontroli ciepłej wody i perlator z systemem łatwego usuwania kamienia wapiennego easy clean, który dodatkowo posiada regulację kierunku strumienia wody. Bateria oznaczona została certyfikatem EU Ecolabel.

Plebiscyt must have od czterech lat wskazuje najciekawsze produkty pochodzące od polskich projektantów i producentów. W tegorocznej edycji znalazło się 360 propozycji, spośród których Rada Ekspertów składająca się z przedstawicieli mediów i najważniejszych w kraju ośrodków wzornictwa, wyróżniła 61 projektów.

Bateria umywalkowa Cassino Verde Line od FERRO

Must have jest znakiem jakości, którym polskie firmy posługują się w kraju i za granicą, prezentuje dobry polski design, promując tym samym rodzimy biznes oraz projektantów.  Nominowane produkty muszą pochodzić z Polski oraz powinny być dostępne w sprzedaży.

źródło: www.ferro.pl / www.newss.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.