Najmłodsze „dzieci kwiaty” – nowe baterie od marki Deante

Nieodłączny atrybut hipisowskiego ruchu, głoszącego wolność, pokój i miłość. Kojarzą się z radością, nadzieją i bezpieczeństwem. Kwiaty mają bogatą symbolikę i niosą ze sobą wiele pozytywnych konotacji. Są także odzwierciedleniem idealnej harmonii i absolutnego piękna. Do tych właśnie wartości odwołuje się firma Deante, tworząc swoje najnowsze serie. Ostatnią propozycją marki jest kolekcja baterii Jaskier.

Nowość w ofercie Deante znakomicie wpisze się w klimat wnętrz zaprojektowanych z finezją i utrzymanych w stylu współczesnym. Bateria została stworzona ze smakiem w oparciu o minimalistyczne podejście. Mimo nowoczesnego designu Jaskier nie sprawia ogólnego wrażenia surowości. Owal wylewki i dźwigni w harmonijny sposób łączy się z cylindrycznie zarysowanym korpusem, dając spójny efekt. Pokolenie „dzieci kwiatów” głosiło hasła, kierujące ludzi ku prostocie. Podobnie nowa linia Deante odchodzi od skomplikowanego wzornictwa. Co także jest ważne, estetyka nie kłóci się tu z funkcjonalnością. Idealnie wyważone proporcje zapewniają komfort użytkowania. Zastosowanie najlepszych technologii, jak mechaniczna regulacja wypływu czy blokada otwarcia gorącej wody, pozwala wspierać proekologiczne działania. Wysoka jakość użytych materiałów, m.in. ceramiczna głowica i chromowane wykończenie, zapewnia trwałość i szczelność produktów całej serii. Dzięki temu objęte zostały aż 7-letnią gwarancją.

baterie łazienkowe Jaskier od Deante

W skład kolekcji Jaskier wchodzi pięć baterii: umywalkowa stojąca, umywalkowa z podwyższonym korpusem,  natryskowa, wannowa oraz zlewozmywakowa.

baterie łazienkowe Jaskier od Deantebaterie łazienkowe Jaskier od Deante

źródło: newss.pl / Deante 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.